NAĎA HORÁKOVÁ

technolog kolorista a vynikající kadeřnice

Naďa se chtěla stát kadeřníci už od svých 12 let. V té době ji totiž začal zajímat vlastní vzhled, a když se k tomu pak přidalo přání pracovat s lidmi, měla jasno. 

Dělat trvalé na učilišti ji ale nebavilo, a tak začala pracovat jako brigádník v salonech v Příbrami a poté v Praze, kde se dostala k zajímavé práci. Také po škole chtěla dál rozvíjet své dovednosti a prohlubovat znalosti, proto mířila vysoko.

Úspěšně zvládla konkurzy do dvou špičkových pražských salonů, ve kterých se doslova mílovými kroky posouvala dopředu. Měla štěstí na profesionální vedení majitelkami a hodně se toho naučila. 

A právě v Praze se poprvé seznámila se značkou HAROLOGI®, která jí naprosto učarovala. Po několika školeních v ČR, Německu a Švédsku věděla na 100 %, že tato kosmetika představuje skvělou volbu.

Originální systém péče o vlasy a pokožku hlavy, vynikající přípravky a opravdu individuální přístup ke každému zákazníkovi plní její očekávání a jsou přesně tím, co chce jako kadeřnice poskytovat. Její klientky jsou nejvíc nadšené z barev, které krásně drží, laku na vlasy a stylingu Beach Look.

„V HAROLOGI vedu školení v barvení. Ráda předávám své zkušenosti kadeřnicím, které se rozhodly pracovat s těmito kvalitními barvami.“