HAROLOGI® MENTORING PRO KADEŘNICE

Využijte svůj odborný a podnikatelský potenciál naplno!

Proč mentoring s námi?

Vaše hvězda bez přestání stoupá, daří se vám, práce vás baví, jste spokojení a motivovaní – zní to jako pohádka? S mentoringem, který nabízíme, to je realita. 

Máme bohaté zkušenosti, vyznáme se nejen v kadeřnickém oboru, ale i podnikatelské oblasti, marketingu, osobním rozvoji, zákaznické péči, komunikaci a dalších souvisejících tématech. A víme, jak všechno důležité a přínosné zapojit právě do vašeho „příběhu“, aby se odvíjel podle vašich představ.  

Mentoring probíhá v podobě individuálních konzultací, při kterých lépe poznáte sami sebe a své schopnosti, abyste se dokázali (třeba i po letech v branži) rozvíjet a růst.

Mentor vám bude oporou a rádcem, někým, na koho se můžete s důvěrou a bez obav obrátit. Předá vám rady, zkušenosti a zpětnou vazbu. A jak se díky mentoringu posunete dál? Většinou tak, že projdete těmito 3 fázemi:

 

Jak mentoring probíhá?

 

 • 1
  Společně odhalíme prostor pro zlepšení
  Možná se potýkáte s konkrétním problémem. Možná ne a jen chcete zjistit, zda pro svou kadeřnickou kariéru děláte maximum. V obou případech vám mentoring ukáže, kam nasměrovat energii, abyste úspěšně překonali danou překážku nebo se zdokonalili.
 • 2
  Najdeme postup, který přinese potřebnou změnu
  Žádná omáčka nebo obecné poučky. Poradíme vám přesné kroky, které byste měli učinit. Takové, co odpovídají vašim možnostem a aktuální situaci.
 • 3
  A nakonec ho zrealizujete
  Dovedeme vás k tomu, abyste věci dotáhli do konce. V mentoringu tak získáte odborné vedení, se kterým se spolehlivě dostanete z bodu A do bodu B (ačkoliv zatím třeba ani netušíte, že byste se na nějakou cestu měli vydat).

S čím vším vám pomůžeme: nejčastější témata mentoringu

Zaměření konzultací se vždy odvíjí od toho, co řešíte či potřebujete. Pro bližší představu uvádíme přehled témat, kterým se v mentoringu s našimi klienty věnujeme nejčastěji. 

 • Jak se více profesně i osobně prosadit
 • Jak budovat svou osobní značku
 • Jak efektivně komunikovat se zákazníky
 • Jak připravit finanční plán pro podnikání
 • Jak si zajistit vyšší příjmy
 • Jak prodávat přípravky a vydělat o 25 % více
 • Jak nastavit ceny a komunikovat změny
 • Jak lépe stříhat, barvit vlasy nebo vytvářet účesy
 • Jak předejít vyhoření

Kolik za mentoring zaplatíte

Cena mentoringu je 7.000 Kč za 5 hodin konzultací, další po domluvě.

Hodnota know-how, které v rámci mentoringu načerpáte, nevyčíslitelná – garantujeme 100% přínos pro váš profesní nebo osobní rozvoj, plány a sny. 

Kde se setkáme

Snažíme se vám vyhovět, abyste se při povídání cítili dobře. Vyberte si místo, je to na vás: přijedeme za vámi* nebo se setkáme u nás v Harologi Pointu v Poděbradech. 

*Pozn.: Pokud pojedeme na vámi určené místo, připočítáváme k sazbě za konzultaci cestovné ve výši 5 Kčkm. 

Kdo vás na cestě k úspěšnému podnikání povede?

Šárka Horáková

duše Harologi, kadeřnice, školitelka a jednatelka firmy v jednom

Roman Horák

lektor marketingu a prodeje

Chcete své kadeřnické podnikání skutečně rozjet?

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět.